מופעים לאירועים פרטיים ואירגונים

תיאטרון “פלייבק-אימפרוביזציה” – הוא מופע אלתור המבוסס על סיפורים מהקהל.
הסיפורים הופכים בשניות למופע קומי ומרגש, וירטואוזי מפתיע ומעצים.

בקול, תנועה וטקסט, שחקני פלייבק מיומנים ומרתקים, מתוך הקשבה מוקפדת ואמפתית, בווירטואוזיות בימתית ועבודה קבוצתית, אהבת אדם וחוכמת לב,יפיחו בסיפורים שלכם חיים.
המופע מתאים לאירגונים ולמשפחות, לאירועים פרטיים ואינטימיים ולקהל מגוון, לימי עיון וימי שיא.

קסם הפלייבק נובע מהאופן בו הוא חי את הרגע!

אם הקהל רוצה לצחוק, המופע יהיה מטורף עד דמעות, אם הוא ירצה להתרגש, הוא יהיה נוגע ורגיש, אם הוא ירצה לעבד דברים, המופע יהיה תבוני ומאיר עיניים ואם הקהל ירצה להקליל, הוא יהיה קל כמו נוצה. לרוב, יש בו קצת מהכל!


מופע פלייבק יכול לטפל בנושאים בוערים, לאפשר וונטילציה, לחזק גיבוש וחוויית ביחד. הוא יכול להיות טיפולי ורגיש ויכול להביא קצת נחמה, גם בתוך מצבים קיצוניים. מופע הפלייבק מותאם לצרכי המזמין ומגיב להלך הרוח של הקהל ויצר אינטגרציה בין השניים.


לקראת המופע מתקיימת שיחת הכנה מעמיקה, המאפשרת למנחה ולשחקנים להתאים את המופע לצרכי המזמין וקהלו.

"

תפאורת בדים צבעוניים, שחקנים ישובים על קוביות עץ, לבושים שחור, המנחה מזמין מישהו מהקהל לעלות ולספר סיפור.מישהו מעז ועולה. הוא יושב בכיסא המספר, שפת הגוף שלו יושבת איתו, הוא מספר סיפור. בחירת המילים, הדימויים, העוויות קטנות של הפנים, ההפסקות, הקצב, הכל נספג בי. יושבת על קצה הכיסא, דרוכה בהקשבה של מתמודד בשעשועון בשאלת מיליון הדולר. מנסה לצוד מילים מנחות, לחדור את ריבוי המלל ולמצוא את הלב של המספר ודרכו את לב הסיפור.

רוצים לדבר?